Rezervasyon
Maden Mahallesi Kumsal Caddesi No: 21 Büyükada / İstanbul 0216 706 21 23

Rezervasyon Formu
  Beyaz Bahçe Restoran Doğum Günü Organizasyonu

  En Mutlu Gününüzü Büyükada’da Kutlayın!

  Beyaz Bahçe, doğum günü organizasyonları için deniz kenarında, süsleme, pasta, alkollü ve alkolsüz içecekler, akşam yemeği, keman ve aklınıza gelebilecek tüm imkanlarını seferber ediyor.

  Deniz kenarında ve muhteşem gün batımı manzarasına karşı sevdiklerinize sürpriz yapmak isterseniz Beyaz Bahçe Restoran’da enfes yemekler ve kutlamalarla karşılaşacaksınız. Usta aşçımızın hazırladığı menülerin tadına bakarken keyifli müziklerde dans edip gönlünüzce eğleneceksiniz.


  Size Özel Organizasyonlar

  Eşinize, sevgilinize, çocuklarınıza ya da arkadaşlarınıza doğum günü sürprizi yapmak isterseniz rotanızı eşsiz güzellikteki Büyükada’ya çevirmelisiniz. Denize nazır konumdaki Beyaz Bahçe restoranımızı dilediğiniz gibi süsleyebilir, menünüze karar verebilir, pastanızı şefimize hazırlatabilirsiniz.

  Özel olarak hazırlanmış masalarınızda doyasıya eğlenebilir, Büyükada lezzetlerinin tadına bakabilir, gecenin ilerleyen saatlerinde konforlu odalarınızda dinlenebilirsiniz. Hem parti hem de konaklama seçeneklerimizden yararlanmış olursunuz.

  Sizde doğum günü organizasyonunuzu Beyaz Bahçe’de düzenlemek istiyorsanız iletişim adreslerimizden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.